Svårt att se/läsa vad det står?

Du kan enkelt zooma in på siten genom att trycka i “ctrl” samt “+” knapparna för PC/Windows eller “cmd” samt “+” för Mac. Välj minus-knappen istället för plus om du vill zooma ut igen, eller “0” för att återgå till normalläget.

Personal

Tryck på respektive rubrik för att lära känna våra medarbetare bättre

Samordnare

Sandra Johansson

Samordnare

0790754964

sandra@tindra-ab.se

Emma Adelstam

Samordnare

0704130684

emma@tindra-ab.se

Grupp blå - 0435-56643

Annemo Ingvarsdotter-Nil

Uppdragsansvarig

0704130685

annemo@tindra-ab.se

Susanne Sator

Uppdragsansvarig

0704134903

susanne@tindra-ab.se

Annika Wretensjö

Uppdragsansvarig

0704135259

annika@tindra-ab.se

Grupp vit - 0435-56644

Monika Lehvonen

Uppdragsansvarig

0704130675

monika@tindra-ab.se

Anette Persson

Uppdragsansvarig

0704130691

anette@tindra-ab.se

Anna Isberg

Uppdragsansvarig

0704130694

anna@tindra-ab.se

Administration - 0435-15730

Olle Nilsson

Löneadministratör

0704130686

olle@tindra-ab.se

Niels-Jakob Urkedal

Ekonomichef

0704130695

niels@tindra-ab.se

Ledning

Jonas Urkedal

VD

0704130682

jonas@tindra-ab.se